alkimoberon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Posts : 28
Join date : 2022-07-19
https://alkimoberon.yetkinforum.com

Plaket imalatı nasıl yapılır? Empty Plaket imalatı nasıl yapılır?

Fri Aug 19, 2022 12:40 pm
Plaket imalatı nasıl yapılır?
Plaket imalatı farklı ve detaylı aşamaların ardından üretime dayalı bir özgün işlemlerdir. Günümüzde başarılı kimselere, takımlara verilen plaketler, anı olarak uzun yıllar dayanması için özel işlemlere tabi tutulurlar. Plaket imalatları öncelikle hayal edilir bu fikrin ardından çizim aşamasına geçilir. Çizilen ve akla yatan plaket bu kez de bilgisayar ortamında renklendirilerek son nihai halini alır.

Plaket imalatı yapım aşamaları nelerdir?
Plaket imalatı işte tamda bu noktada hayata geçmeye hazırdır. Profesyonel ellerde şekillenen plaketler son halini alana kadar usta ellerde görünüm kazanarak fiziki olarak elle tutulur hale gelir. Plaket imalatı hammaddesine göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin Kristal plaket imalatı ile porselen tabak plaket imalatı aynı standartlara sahip değildir. Bir tarafta hazır olan tabağın işlenmesi durumu söz konusuyken diğer tarafta Ahşap plaket veya kristal plaketin sıfırdan ürün haline getirilmesi söz konusudur.

Akdeniz Reklam, plaket imalatı konusunda yılların verdiği tecrübeyle, sektörde ismini duyurmayı başarmıştır. Plaket imalatı konusunda Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ürün gönderen Akdeniz Reklam, plaket imalat ürün listesi aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

• Çinili plaket
• Ahşap plaket
• Porselen tabak plaket
• Normal – standart plaket
• Gümüş tabak plaket
• Kristal plaket

Kristal plaket imalatı ülkemizde artış gösterdi
Her işte olduğu gibi plaket imalatı konusunda da titizlik çok önemlidir. Ürünün dayanıklılığını koruması ve göz alıcı durumu yıllar içinde muhafaza etmesi çok önemlidir. Bu sebeple plaket imalatında kullanılan malzemelerin seçimi de önemlidir. Akdeniz Reklam bu konuda fikir halinden ürün haline gelene kadar profesyonel ekip ve ekipmanla üretimin sorumluluğunu almaktadır. Porselen tabak plaketi haricinde ülkemizde kristal plaket imalatı hususunda da talepler artmaktadır. Önceden Avrupa’da tercih edilen kristal plaketler artık ülkemizde de tercih edilir hale gelmiştir. Akdeniz Reklam olarak kristal plaket imalatı konusunda da bir kaç adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Eğer sizde ekibinize veya başarılı gördüğünüz kişilere özel olarak plaket armağan etmek isterseniz veya plaket çeşitlerini incelemek isterseniz https://www.akdenizreklam.com.tr web sitesini ziyaret edebilirisiniz. Sizin için özel olarak lazer kazıma yöntemleriyle hazırlanan ve özel olarak imalatı yapılan kristal plaket, gümüş tabak, çinili plaket ve ahşap plaketleri sipariş verebilirsiniz.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum