alkimoberon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Posts : 28
Join date : 2022-07-19
https://alkimoberon.yetkinforum.com

Sensörlü Kapı Kullanmanın Avantajları Nelerdir? Empty Sensörlü Kapı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sun Aug 21, 2022 8:47 pm
Sensörlü Kapı ile enerjiden tasarruf edin
Sensörlü kapı modelleri, otomatik açılıp kapanan, ısıya ve harekete duyarlı ışığa duyarlı hücrelere sahiptir. Güvenlik ve konfor sağlar. Bu özelliği sayesinde kamusal alanlarda ve trafiğin yoğun olduğu yerlerde müdahale gerektirmeden kullanılabilen otomatik kapılardır. Aynı zamanda varış tespit sistemi de kusursuz çalışmaktadır.

Sensörlü Kapı Neden Tercih Ediliyor?
Yürüme uygulamaları için kullanışlıdır. Mevcut bir işletme, otomatik sistemler kullanarak büyük faydalar elde edebilir. En hızlı avantajlardan biri, satışlarınızın önemli ölçüde artmasıdır. İster inanın ister inanmayın, otomatik sistem alanı daha lüks hale getirdiğinde ve hemen vitrine kaldırım çekiciliği eklediğinde, etki güçlü bir şekilde hissedilir. Doğal olarak bu, müşterilerinize özel olduklarına dair ince ama net bir mesaj göndermenizi sağlar. Bu nedenle müşterilerinize kolaylık sağladığınızda, daha keyifli satın alma fırsatları ve para harcamaya daha istekli memnun müşteriler de sağlar.

Sensörlü Kapı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
Endüstriyel uygulamalar açısından otomatik sistemleri kullanmanın önemi ve avantajları çok büyüktür. Her şeyden önce, güvenlik önemlidir. Sensörlü kapı sistemleri sadece trafik sıkışıklığını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda çalışanlarınızın ağır yükleri kaldırırken veya nakliye sırasında üst kapılardan faydalanmalarını sağlar. Bu şekilde çalışan konforunu artıracaksınız. Çoğu durumda, büyük endüstriyel sensörlü kapılar sonuna kadar açılarak kamyonların ve ağır makinelerin binaya girmesini kolaylaştırır. Açılan kapıların otomatik olarak kapanması hem enerji hem de konfor açısından tavsiye edilen bir yöntemdir. Bu özellikle kışın ve çok sıcak yaz aylarında olur. Bu durumda fotoselli otomatik cihazların kullanımı hem pratik olacak hem de her zaman açık olan kapıdan yabancıların binanıza girmesini engelleyecektir.

Sensörlü kapı sistemleri, engellilerin tesislere giriş ve çıkışlarında devreye girer. Montaj sırasında otomatik algılama sistemi devreye girer. Bazı durumlarda bu sistem devre dışı bırakılabilir. Maruziyeti en aza indiren modern bir altyapıya sahiptir. Tıp alanına hizmet veren kamu kuruluşlarında gerekli olan hijyen ve sağlık kriterlerini karşılamaktadır.

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum