alkimoberon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
https://alkimoberon.yetkinforum.com

En iyi elektrostatik filtre üreten firmalar hangisi? Empty En iyi elektrostatik filtre üreten firmalar hangisi?

Sun Aug 28, 2022 10:17 am
Elektrostatik filtreler ile sağlıklı hava kalitesi mümkün mü?
Elektrostatik filtreler günümüz üretim dünyasında vazgeçilmez bir cihaz haline gelmiştir. Üretim ve çalışma alanlarında çalışanların sağlığını korurken birçok endüstriyel üretim ve catering alanlarında, fabrikalarda ve diğer üretim alanlarında havaya salınan madde ve kokuları izole eder, üretim alanı çevresindeki oksijene ihtiyaç sağlayan başta insan olmak üzere yaşayan tüm canlı organizmaların kalitesini arttırır. Üretim anında havadaki kurum, duman, yağ ve toz gibi partikülleri filtreleyerek zararlı etkilerini ortadan kaldıran elektrostatik filtre, üretim bölgesi ve bazı açılardan dünyanın kurtarıcısı olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz.

Ayrıca düşünün... Kim mahallesinde kokusu ve dumanıyla yaşamak ister ki? Pekâlâ, kimse istemiyor. Bu düşünceyle firmalar baca sistemlerinde elektrostatik filtreleri tercih etmektedirler. Dolayısıyla elektrostatik filtre ile sağlıklı hava kalitesi mümkün mü? Sorusunun da cevabı kesinlikle “Evet” olmalıdır.

Temizlemesi kolay olan ve bunun içinde belli işlemlerden geçen elektrostatik filtreler sağladığı faydalar ile hem firmamıza hem de ülkemize uzun yıllar fayda sağlamaktadır. Ayrıca özellikle işçi güvenliği ve müşteri memnuniyeti için elektrostatik filtre kullanımı ile hava kalitesini arttırır.

En iyi elektrostatik filtre üreten firmalar hangisi?
Ülkemizde elektrostatik filtre üretiminde önde gelen birçok firma olmasına rağmen bu kategoride en iyisini seçmek gerekir. Çünkü başarısız bir filtreleme sistemi, yatırım ve sonuçlar açısından yarardan çok zarar verebilir. Piyasada çok düşük bir fiyata elektrostatik filtre bulursanız mutlaka şüphelenin çünkü bazı firmalar standart dışı elektrostatik filtreler ve yardımcı ekipmanları taşeron firmalara ürettirip daha yüksek karla satmak istemektedir. Sonuç olarak kısa vadede etkinliğini yitiren filtrasyon sistemleri, ceza tutanakları ile işletmenize geri dönme riski taşır. Sorunsuz ve hayal ettiğiniz gibi çalışan bir elektrostatik filtre arıyorsanız bu yazının devamını okuyabilirsiniz.

Dumansız ve kokusuz bir işletme mümkün müdür?
Elbette dumansız ve kokusuz bir işletme mümkündür ancak bunun için gerekli koşullar muhakkak sağlanmalıdır. İşletme imalatına göre kimi zaman bacalardan is, duman kimi zamanda ağır metaller içeren kokular salınmaktadır. Tüm bu detaylar göz önüne alındığında işletmeniz için en uygun Elektrostatik Filtreler nereden temin edilir sorusu akıllara gelebilir. İşletmeniz için gerekli tüm Elektrostatik Filtre sistemleri ve detaylı bilgiyi https://www.dumanfiltresi.com/urun/elektrostatik-filtre-us-13/ kaynağından edinebilirsiniz.

Back to top