alkimoberon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Posts : 28
Join date : 2022-07-19
https://alkimoberon.yetkinforum.com

Kuyumcu programı nedir? Özellikleri nelerdir? Empty Kuyumcu programı nedir? Özellikleri nelerdir?

Wed Jul 20, 2022 10:49 am
Kuyumcu programı nedir? Özellikleri nelerdir?

2001 yılında Bursa'nın ve Türkiye'nin en eski ve saygın perakende şirketlerinden Nur Kuyumculuk'ta modern yazılımcıların yetersiz çözümleri nedeniyle Softnorm Kuyumcu programı yazılmaya başlandı. Softnorm'un doğuşunun en önemli nedeni sektördeki diğer firmaların toptancı ve yazılım üreticisi olmasından kaynaklanan taleptir. Erhan Erkeç'in şirkete geçişi, perakende yazılım sektöründe 20 yılı aşkın  bir süredir liderliğini sürdürme yolculuğunun başlangıcıdır.

Sektördeki deneyimlerini mükemmel bir program olan kuyumcu programı ile bütünleştiren Softnorm sektördeki büyük bir eksikliği de üretmiş olduğu kuyumcu programı ile tamamlamış oldu. Kuyumcu programı basit bir yazılımında ötesinde firmaya değer katan ve önünü açabilen bir program haline gelmiş ve sürekli yeniliklerle kendini sektöre tam adapte etmeyi başarmıştır.

Kuyumcu programı stok tutmanın da ötesinde, banka ve kasa işlemlerinden satış arttıran ve kayıpları önleyen bir mekanizmaya da sahiptir. Kuyumculuk programı özelliklerini burada birkaç cümle ile anlatmak imkânsızdır. Bu yüzden Softnorm'un resmi sitesinden kuyumcu programı ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kuyumcu programı ile birlikte üretilen ve satışa sunulan ve ön plana çıkan diğer bir ürün ise  Kuyumcu etiketi olarak karşımıza çıkmaktadır.


Kuyumcu etiketi nedir?
Kuyumcu etiketi nedir? Nerelerde kullanılır, özellikleri nelerdir, etiket yıkamaya nasıl dayanıklı olmalıdır? Bunun gibi tüm sorularınızın özetini bu yazıda bulabilirsiniz. Detaylar için ise yazının altındaki linke tıklayabilirsiniz.

Kuyumcu etiketleri kuyumcularda, gümüş eşya dükkânlarında, hediyelik eşya dükkânlarında ve gözlükçülerde kullanılmaktadır. Kuyumcu etiket fiyatları istenilen etiketin rengine, boyutuna ve cinsine göre değişiklik göstermekte ve oldukça uygun fiyatlara piyasaya sunulmaktadır. Kuyumcu Yazılım Firmamız Softnorm ayrıca üst düzey alımlar için "Takı Etiketi Kampanyası" gibi çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. En ucuz kuyumcu barkod yazıcı, kuyumcu barkod yazılımı ve etiket, şerit, barkod okuyucu için Softnorm resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi: https://www.softnorm.com
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum